سلام به همه دوستان و بازديدکننندگان عزيز و محترم
قصد دارم که در اين مطلب شما عزيزان رو با روشهاي مهم و کاربردي افزايش ممبر در سرويس محبوب تلگرام آشنا کنم و تکنيک هاي خوبي رو بهتون آموزش بدم؛ پس با من همراه باشيد!

همانطور که ميدانيد سرويس تلگرام بعد از شدن توسط وزارت ارشاد همچنان مخاطبين و طرفداران خود را دارد و بسيار مورد استفاده قرار ميگيرد، دليل اين همه دنبال کننده امکانات و قابليتهاي بسياري است که تلگرام براي کاربران خود قرار داده است؛ مديران کانال و گروه هاي تلگرام با استفاده از رباتها و بسياري از قابليتهاي ويژه ديگر ميتوانند کار خود را سرعت ببخشند و کيفيت کارشان را ارتقا دهند.

ما هم در اين مطلب قصد داريم تا روشهايي رو در اختيار مديران گروه و کانالها قرار دهيم که بسيار ميتواند در افزايش مخاطبين موثر و مفيد واقع شود؛ به طوري که نيازي به هزينه کردن هاي بالا نيست و بسيار بازدهي خوبي به همراه خواهد داشت.

يکي از روشهاي بسيار مهم عضويت در يک لينکدوني واقعي با اعضاي فعال است که من در اينجا چند مورد از بهترين رو بهتون معرفي ميکنم:

لينکدوني گروه تلگرام با آيدي @groupfin با اعضاي کاملا واقعي و هزينه بسيار پايين ميتونه بهترين بازدهي رو براتون داشته باشه بهتون توصيه ميکنم که همين الان عضو بشيد و با پشتيباني لينکدوني به آيدي @polinkdoni جهت انجام تبليغات ارتباط داشته باشيد!

روش ديگر براي افزايش ممبر مراجعه به يکي از مراجع اصلي گروههاي تلگرام مي باشد که با بازديد بسيار بالا و محبوبيتي که در گوگل داره ميتونه خيلي کمکتون کنه فقط کافيه به آدرس telegram-group.me مراجعه کنيد و لينکتون رو ثبت کنيد تا شاهد افزايش اعضاي کاملا واقعي باشيد.

يک مرجع ديگه اي هم هست که طرفداران بسياري دارد توصيه ميکنم اگر ميخواهيد اعضاي واقعي دريافت کنيد حتما به آدرس  liligroup.ir لي لي گروه مراجعه کنيد که ميتونه خيلي بهتون کمک کنه

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تلگرام ,بسيار ,افزايش ,اعضاي ,گروه ,واقعي ,افزايش ممبر ,مراجعه کنيد ,ميتونه خيلي ,کاملا واقعي ,اعضاي کاملا ,اعضاي کاملا واقعي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علمدار آرت Willy فروشگاه اینترنتی نیکتا Ann گروه بازرگانی سام اطلاعات جامع لوله کاروگیت Andrea